Dzień Dziecka z #FreightlinerPL – Freightliner PL

Dzień Dziecka z #FreightlinerPL

Powrót do aktualności

Jak #Najsilniejsi świętują Dzień Dziecka? Łącząc zabawę z edukacją! 

W tym roku zaprosiliśmy najmłodszych #Najsilniejszych  do Centrum Szkolenia Maszynistów w Warszawie. Dzieci miały wyjątkową szansę zasiąść za sterami profesjonalnego symulatora kolejowego i na chwilę poczuć się jak prawdziwi maszyniści.

   

 Maszyniści-Instruktorzy Freightliner PL cierpliwie i z ogromną pasją odpowiadali na pytania najmłodszych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To jednak nie koniec atrakcji! Na naszych małych gości czekały również zabawy, upominki oraz kreatywne warsztaty, podczas których dzieci mogły pokolorować Klasika – bajkowego bohatera naszej książeczki. Dzieci miały okazję bliżej poznać charakter pracy rodziców, dziadków, cioć czy wujków. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom #Najsilniejszych, co dodatkowo umiliło im dzień. Podekscytowanie i uśmiechy nie znikały z twarzy maluchów!

Nie zabrakło także innych ciekawostek – motocykl w firmowych barwach FPL naszego maszynisty Adama przyciągnął uwagę wszystkich obecnych, stając się jedną z głównych atrakcji tego dnia.

Dzień Dziecka w #FreightlinerPL to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tyle radości naszym małym gościom i ich rodzicom.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie znajdziecie więcej zdjęć i relacji z tego wspaniałego dnia.

Razem jesteśmy silniejsi!