#Najsilniejsi z gwiazdą Employer Branding! – Freightliner PL

#Najsilniejsi z gwiazdą Employer Branding!

Powrót do aktualności

#Najsilniejsi z gwiazdą Employer Branding!

17 października podczas konferencji HRCamp organizowanej przez Employer Branding Institute zostały wręczone nagrody Employer Branding Stars.

Niezależne jury ekspertów z branży HR, EB i marketingu zaprezentowało najlepsze projekty w 8 kategoriach głównych oraz 2 kategoriach specjalnych z obszaru Employer Branding:

Kategorie główne:
– Najlepsza Kampania Employer Branding,
– Najlepsza Strategia Employer Branding,
– Najlepsza Inicjatywa Wewnętrzna,
– Najlepszy Candidate Experience,
– Najlepsze Działania Digital,
– Najlepsza Strona Kariery,
– Najlepsze Video Wizerunkowo-Rekrutacyjne,
– Employer Branding skoncentrowany na efektach/ROI.

Kategorie specjalne:
– Narzędzie wspierające Employer Branding
– Osobowość roku w Employer Brandingu.

Nasza Kampania Employer Branding #Najsilniejsi zdobyła w tym konkursie nagrodę w najważniejszej kategorii – Najlepsza Kampania Employer Branding 2019!

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia! Po raz kolejny dziękujemy wszystkim pracownikom Freightliner PL za współtworzenie naszej firmy i udział w budowaniu marki pracodawcy. #Najsilniejsi to ludzie z charakterem i dużym doświadczeniem. Jesteśmy najsilniejsi na każdym poziomie naszej organizacji! Dziękujemy również firmie OK SUPER za wsparcie, przygotowanie strategii oraz za stronę kreatywną kampanii.

Cieszymy się, że nie tylko pracownicy i kandydaci, ale również eksperci z branży Employer Branding i HR doceniają nasze starania! To był dla nas zaszczyt konkurować z firmami takimi jak Empik, Jysk, Ringier Axel Springer i wiele innych.

 

#FPL tworzą ludzie z pasją, którzy z pomocą silnych maszyn potrafią stawiać sobie nowe wyzwania i osiągać coraz więcej! Nie zatrzymujemy się, działamy, jesteśmy #Najsilniejsi!