Startuje program „#Najsilniejsi i #Pasja FPL”! – Freightliner PL

Startuje program „#Najsilniejsi i #Pasja FPL”!

Powrót do aktualności

Freightliner PL wspiera pasje #Najsilniejszych – swoich pracowników!

We Freightliner PL pracują osoby o silnych charakterach, mające bardzo różnorodne i interesujące hobby. W ramach wewnętrznego projektu skierowanego do wszystkich pracowników FPL chcemy poznać, czym się pasjonują, co zajmuje ich poza pracą. Raz na kwartał będziemy przyznawać grant, który będzie pomagał im te pasje rozwijać. 

Chcemy pomóc naszym pracownikom w uzyskaniu właściwej równowagi między pracą i życiem prywatnym, a także osiąganiu wysokiego poziomu zadowolenia i satysfakcji również poza pracą. 

Dodatkową korzyścią programu #Najsilniejsi i #Pasja FPL” będzie to, że dzięki programowi lepiej się poznamy i stworzymy jeszcze lepszy zespół i jeszcze lepsze miejsce pracy.

„Edycja 0″ i pierwsze dofinansowanie 

Jest nam miło poinformować, że na otwarcie programu zostało przyznane dofinansowanie osobie, która zainspirowała nas do uruchomienia całego projektu #Najsilniejsi i #Pasja. 

W „Edycji 0″ przyznaliśmy grant Konradowi Osienienko, na co dzień Inżynierowi w Dziale Technicznym, który startuje jako kierowca wyścigowy w zespole Mad Cat’s Garage. 

Freightliner PL, przywiązując bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa:

  • finansuje zakup kasku dla Konrada,
  • dofinansuje zakup kołnierzy HANS dostarczanych przez 2Brally i zapewniających ochronę głowy i szyi kierowców Mad Cat’s Garage
  • dofinansuje montaż klatek bezpieczeństwa VICARS w samochodach zespołu Mad Cat’s Garage

„Bezpieczeństwo na torach” nabiera nowego znaczenia!

Freightliner PL zdecydował się na wspieranie pasji Konrada i Mad Cat’s Garage ze względu na wiele wartości łączących obie organizacje – dbałość o bezpieczeństwo, koncentracja na wynikach, rzetelność żeby zdobyć zaufanie innych, szacunek dla wszystkich osób, doskonałość we wszystkim co robimy. 

Ludzie o silnym charakterze i najsilniejsze maszyny doskonale łączą pasję Konrada i MCG z cechami FPL, co zapowiada wiele korzyści ze współpracy obu zespołów.

Konrad, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!