#Najsilniejsi i #Pasja – III edycja programu – Freightliner PL

#Najsilniejsi i #Pasja – III edycja programu

Powrót do aktualności

#Najsilniejsi i #Pasja – laureaci III edycji 2019

We Freightliner PL pracują osoby o silnych charakterach, mające bardzo różnorodne i interesujące hobby. #Najsilniejsi i #Pasja to projekt skierowany właśnie do nich. Jego celem jest wspieranie i rozwój ich pasji oraz zainteresowań. Chcemy pomagać naszym pracownikom w utrzymaniu właściwej równowagi między pracą i życiem prywatnym oraz wspierać ich w osiąganiu wysokiego poziomu zadowolenia i satysfakcji również poza pracą. #Najsilniejsi i #Pasja pomaga rozwijać hobby naszych pracowników, a dodatkową korzyścią programu jest to, że wszyscy możemy lepiej się poznać i dzięki temu stworzyć jeszcze lepszy zespół.

11 października wyłoniliśmy zwycięzców III edycji programu. Autorzy trzech najciekawszych zgłoszeń otrzymali grant na realizację swoich pasji.

Poznajcie Naszych laureatów!

Sławomir modelarstwem kolejowym pasjonuje się od kilku lat. O jego hobby możecie przeczytać tutaj: http://najsilniejsi.pl/modelarstwo/. W tej chwili w swojej kolekcji posiada 4 ukończone wagony FPL, lok. SP45-263, cysternę oraz drezynę WM15. Aktualnie pracuje nad modelami Class66 oraz parowozem OL49. Dzięki otrzymanemu wsparciu, Sławomir będzie miał możliwość rozbudować i kupić nowe wyposażenie do swojego warsztatu modelarskiego, a także wziąć udział w Mistrzostwach Polski Modeli Kolejowych. Trzymamy kciuki!

Grant #Najsilniejsi i #Pasja otrzymał również Wojtek. Pasją Wojtka jest kolarstwo górskie. To ekstremalny i bardzo wymagający sport. Do realizacji swojej pasji potrzebuje nie tylko wysokiej sprawności fizycznej i siły, ale także opanowania techniki jazdy i niezawodnego sprzętu. Dzięki wsparciu FPL Wojtek wyposaży się w nowy kask, protektor kręgosłupa, ochraniacze oraz piankę pochłaniającą uderzenia kinetyczne.

Powodzenia na trasach, Wojtek!

Zwycięstwa gratulujemy także Miłoszowi! Miłosz od dziecka pasjonuje się muzyką. Już jako 4-latek tworzył swoje pierwsze kawałki. Dziecięca zabawa przerodziła się w prawdziwą pasję, kiedy to w wieku 11 lat odkrył swoją miłość do gry na gitarze. W swoim domu przygotowuje małe studio nagrań, w którym z pewnością będą działy się cuda! Tworzy muzykę łącząc odgłosy natury, gitar i syntezatora. W ramach otrzymanej dotacji Miłosz wyposaży studio nagrań, dzięki któremu będzie mógł realizować swoją pasję i tworzyć muzykę uzdrawiającą i bajko-terapeutyczną.

Czekamy na nowe nagrania, Miłosz!

 

Chcesz dołączyć do zespołu Najsilniejszych? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: http://najsilniejsi.pl/rekrutacja/